Add to Calendar
Date Teams/Event Time Score Links
September
Thu. 1 at Wabash Final - 2OT T, 2-2
Sun. 4 at Birmingham Southern Final L, 3-1
  BSC PUMA Labor Day Classic
Mon. 5 vs. Sewanee @ Birmingham, Ala. Final L, 4-2
Fri. 9 vs. Alma @ Lexington, Ky Final L, 3-0
  Transylvania Classic
Sun. 11 vs. Trine @ Lexington, Ky. Final - 2OT T, 0-0
  Transylvania Classic
Wed. 14 vs. DePauw Final L, 4-0
Sun. 18 vs. Spalding Final - OT L, 2-1
  Daniel Schuetz Community Day
Sat. 24 at Berea Final - 2OT T, 3-3
 
October
Sat. 1 vs. Defiance * Final - 2OT T, 2-2
Wed. 5 at Hanover * Final L, 1-0
Sat. 8 at Bluffton * Final W, 4-0
Wed. 12 vs. Manchester * Final W, 3-1
Sat. 15 vs. Mt. St. Joseph * Final W, 2-0
Wed. 19 vs. Transylvania * Final L, 1-0
Sat. 22 vs. Earlham * Final - 2OT L, 3-2
Wed. 26 at Rose-Hulman * Final L, 4-0
Sat. 29 at Anderson (Ind.) * Final L, 4-0
 
September
Fri. 1 vs. Wabash Final - OT L, 3-2
Sun. 3 vs. Illinois Col. Final L, 1-0
Fri. 8 vs. Knox @ Warrior Cup - Milwaukee, Wis. Final L, 4-0
Sat. 9 at Wis. Lutheran Final L, 3-2
Wed. 13 vs. DePauw @ Carroll Stadium; Indianapolis, Ind. Final L, 4-1
Sat. 16 at Greenville Final L, 3-1
Mon. 18 at Spalding Final L, 5-3
Sun. 24 vs. MacMurray Final W, 8-0
Sat. 30 at Defiance * Final L, 2-0
 
October
Wed. 4 vs. Hanover * Final L, 5-0
  Think Pink Night
Sat. 7 vs. Bluffton * Final L, 3-0
Wed. 11 at Manchester * Final L, 5-0
Sat. 14 at Mt. St. Joseph * Final L, 1-0
  Schueler Field
Wed. 18 at Transylvania * Final L, 5-0
Sat. 21 at Earlham * Final - OT L, 2-1
Wed. 25 vs. Rose-Hulman * Final L, 1-0
Sat. 28 vs. Anderson (Ind.) * Final - OT W, 2-1
 
August
Fri. 31 at Wabash Final L, 2-0
 
September
Tue. 4 vs. Spalding Final - 2OT L, 2-1
Sat. 8 vs. Fontbonne @ Crawfordsville, IN Final L, 4-1
Sun. 9 vs. Trine @ Crawfordsville, IN Final L, 3-0
Tue. 11 at DePauw Final W, 1-0
Sat. 15 at Illinois Col. Final - 2OT L, 2-1
Mon. 17 vs. Finlandia Final W, 1-0
Sat. 22 vs. Greenville Final L, 2-0
Tue. 25 at Wilmington (Ohio) Final L, 3-0
Sat. 29 vs. Defiance * Final - 2OT L, 2-1
 
October
Wed. 3 at Hanover * Final L, 3-1
Sat. 6 at Bluffton * Final W, 2-1
Wed. 10 vs. Manchester * Final L, 4-0
Sat. 13 vs. Anderson (Ind.) * Final L, 6-1
Wed. 17 at Rose-Hulman * Final L, 1-0
Sat. 20 at Earlham * Final L, 1-0
Wed. 24 vs. Transylvania * Final L, 2-0
Sat. 27 vs. Mt. St. Joseph * Final W, 4-1
 
August
Fri. 30 vs. Wabash Final L, 1-0
 
September
Sun. 1 vs. Adrian Final L, 6-2
Fri. 6 vs. Rockford Final L, 5-2
Sun. 8 vs. Illinois Col. Final L, 2-0
Tue. 10 vs. DePauw Final L, 6-0
Sat. 14 at Finlandia Final W, 2-0
Sun. 15 at Illinois Tech Final W, 2-1
Tue. 17 at Spalding Final L, 5-0
Fri. 20 vs. Wilmington (Ohio) Final L, 11-0
Sun. 22 at MacMurray Final W, 2-1
Thu. 26 vs. St. Mary-Woods Final - 2OT L, 3-2
 
October
Sat. 5 at Defiance * Final L, 2-1
Wed. 9 vs. Hanover * Final L, 3-2
Sat. 12 vs. Bluffton * Final W, 3-0
Wed. 16 at Manchester * 4:00 PM
Sat. 19 at Anderson (Ind.) * 3:00 PM
Wed. 23 vs. Rose-Hulman * 8:00 PM
Sat. 26 vs. Earlham * 8:30 PM
Wed. 30 at Transylvania * 7:00 PM
 
November
Sat. 2 at Mt. St. Joseph * 7:30 PM
* Conference
Bold team: Home event